سال جاری می توانید به صورت رایگان در کنفرانس ادوبی مکس شرکت کنید

به گزارش وبلاگ دشت آبادی، شرکت ادوبی (Adobe) به صورت رسمی ثبت نام برای کنفرانس مکس (MAX) 2020 را شروع کرد. در سال های قبل کاربرانی که می خواستند در این کنفرانس شرکت نمایند باید 1000 دلار بابت هزینه ثبت نام در این کنفرانس می پرداختند.

سال جاری می توانید به صورت رایگان در کنفرانس ادوبی مکس شرکت کنید

به دلیل همه گیری بیماری کووید 19، ادوبی میخواهد تا کنفرانس سال جاری خود را به صورت آنلاین برگزار کند. برگزاری این کنفرانس به صورت آنلاین باعث شده است تا تمامی افراد بتوانند بدون پرداخت هزینه خاصی در آن شرکت نمایند.

ادوبی اعلام نموده است که 56 ساعت برنامه های متنوع در رابطه با یادگیری و افزایش خلاقیت را برای افرادی که در این کنفرانس شرکت می نمایند، آماده نموده است. افراد شرکت نماینده می توانند با استفاده از آموزش های موجود در این کنفرانس، سطح دانش خود از نرم افزارهای این شرکت را بالا ببرند.

این 56 ساعت برنامه های متنوع شامل نشان دادن فراوری محتوا در نرم افزار های این شرکت به صورت زنده، سخنرانی چهره های برجسته، پیش نمایش بعضی قابلیت های منتشر نشده، حضور افراد مشهور و اجرای موسیقی خواهد بود. ادوبی در رابطه با این کنفرانس اعلام نموده است که برنامه ها به صورتی هستند که توصیه می کنیم آن ها را از دست ندهید.

افراد شرکت نماینده در کنفرانس مکس 2020 می توانند در کارگاه های آموزشی متنوعی شرکت نمایند. ادوبی اعلام نموده است که در این کنفرانس به 10 موضوع مختلف پرداخته خواهد شد که این 10 موضوع روی هم رفته شامل 350 کارگاه آموزشی هستند. به عنوان نمونه در موضوع عکاسی شاهد وجود 43 کارگاه آموزشی هستیم.

  • آیا ویندوز 10 به آنتی ویروس احتیاج دارد؟

در هنگام برگزاری این کنفرانس، افراد شرکت نماینده در کارگاه های آموزشی می توانند با یکدیگر به صحبت بپردازند، به فایل های ارائه شده در این کارگاه ها دسترسی داشته باشند و با بعضی از چهره های مشهور شرکت ادوبی آشنا شوند.

علاوه بر این کارگاه های آموزشی متنوع، افراد شرکت نماینده در این کنفرانس در قرعه کشی شرکت ادوبی برای برنده شدن تیشرت ادوبی مکس شرکت داده می شوند.

فیلم ساز مشهور برنده جایزه اسکار Ava DuVernay، ستاره سینما Keanu Reeves و عکاس مشهور Annie Leibovitz از جمله بعضی از چهره های سرشناس سال جاری در کنفرانس مکس ادوبی هستند. لیست کامل سخنرانان این کنفرانس در ماه سپتامبر (شهریور ماه) منتشر خواهد شد.

97% شرکت نمایندگان کنفرانس ادوبی مکس 2019 که از 68 کشور مختلف بودند؛ شرکت در این کنفرانس را به دیگران پیشنهاد کرد ه اند.

این کنفرانس در تاریخ 29 مهر ماه آغاز خواهد شد و تا تاریخ 1 آبان ماه ادامه خواهد داشت. افراد علاقه مند می توانند به وسیله صفحه کنفرانس در سایت ادوبی اقدام به ثبت نام نمایند.

  • مغز متفکر دوربین گوشی های گوگل پیکسل به شرکت ادوبی پیوست

منبع: Peta Pixel

منبع: دیجیکالا مگ

به "سال جاری می توانید به صورت رایگان در کنفرانس ادوبی مکس شرکت کنید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سال جاری می توانید به صورت رایگان در کنفرانس ادوبی مکس شرکت کنید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید