تلویزیون سوریه: حمله هوایی به البوکمال سوریه نزدیک مرز با عراق

به گزارش وبلاگ دشت آبادی، منابع خبری شامگاه چهارشنبه از حمله هوایی هواپیماهایی احتمالا متعلق به آمریکا به مواضع الحشد الشعبی در منطقه البوکمال سوریه نزدیک مرز با عراق خبر دادند.

تلویزیون سوریه: حمله هوایی به البوکمال سوریه نزدیک مرز با عراق

به گزارش گروه سیاسی وبلاگ دشت آبادی، منابع خبری سوریه و عراق دقایقی پیش از حمله هوایی به نقاطی در جنوب شرق البوکمال سوریه در نزدیکی مرز با عراق اطلاع دادند.

تلویزیون سوریه بیان کرد هواپیماهایی ناشناس مناطقی در نزدیک مرز سوریه با عراق در جنوب شرق البوکمال را بمباران کردند.

پایگاه خبری موازین نیوز عراق هم به نقل از منابع امنیتی عراق حملات هوایی به نزدیک مرز سوریه با عراق را تایید کرد.

این منابع گفتند هواپیماهایی که احتمالا متعلق به ائتلاف بین المللی است در چندین نوبت مواضع الحشد الشعبی در داخل خاک سوریه نزدیک مرزهای عراق را بمباران کردند.

شبکه المیادین هم به نقل از منابع ویژه خود آورده است حمله هوایی علیه عمق خاک سوریه به وسیله پهپادها و طی چند نوبت انجام شد.

این شبکه خبری همچنین از گشت زنی گسترده جنگنده های آمریکایی در آسمان استان الانبار در عراق اطلاع داد و گفت آسمان پایگاه عین الاسد هم شاهد پرواز بالگردهاست.

شهر البوکمال در استان دیرالزور سوریه و دورترین نقطه جنوب شرق این کشور واقع شده است که مشرف به شهر القائم در استان الانبار و دور ترین نقطه شمال غرب عراق است. مواضعی از نیروهای الحشد الشعبی وابسته به نیروهای مسلح عراق در این منطقه واقع است.

خبر حمله به البوکمال پس از آن منتشر می گردد که بنابر بعضی گزارش ها، در حمله چهارشنبه شب به پایگاه نظامی التاجی عراق، یک نظامی تروریست آمریکایی، یک نظامی انگلیسی و یک پیمانکار آمریکایی کشته شدند.

منبع: خبرگزاری دانشجو

به "تلویزیون سوریه: حمله هوایی به البوکمال سوریه نزدیک مرز با عراق" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تلویزیون سوریه: حمله هوایی به البوکمال سوریه نزدیک مرز با عراق"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید