خروج از اتحادیه اروپا تا الان 5.7 میلیارد دلار برای انگلیس آب خورده است

به گزارش وبلاگ دشت آبادی، بر اساس اعلام دفتر حسابرسی ملی انگلیس، دولت این کشور در راستای خارج شدن این کشور از اتحادیه اروپا تا به امروز 5.7 میلیارد دلار هزینه کرده است.

خروج از اتحادیه اروپا تا الان 5.7 میلیارد دلار برای انگلیس آب خورده است

به گزارش گروه اقتصادی وبلاگ دشت آبادی به نقل از بلومبرگ، دفتر حسابرسی ملی چین گزارش داد که از زمان برگزاری همه پرسی در سال 2016 تا به امروز فرایند خروج انگلیس از اتحادیه اروپا 5.7 میلیارد دلار هزینه داشته است. این میزان تقریبا دوسوم بودجه ای است که از سوی خزانه داری برای این کار به دولت تخصیص داده شده بود.

بیش از نیمی از این بودجه به گمرکات، دفتر درآمد ملکه و برخی دیگر از سازمان ها و وزارتخانه ها نظیر وزارت محیط زیست، غذا و امور روستایی تخصیص داده شده است.

نکته قابل توجه آنکه حدود 1.5 میلیارد پوند از سوی دولت انگلیس برای تبلیغات و ایجاد زیرساخت های فناوری اطلاعات هزینه شده است.

تا ماه مارس 2019، حدود 5 درصد از کارمندان وزارتخانه های انگلیس مشغول آماده کردن زیرساخت ها برای خارج شدن از اتحادیه اروپا بوده اند.

گزارش این سازمان انگلیسی نشان می دهد 288 میلیون پوند در طول این سال ها برای مشاوره در زمینه نحوه خروج از اروپا از سوی دولت انگلیس هزینه شده است.

در ماه اکتبر سال 2019 معادل 22 هزار کارمند و مدیر در حال کار روی خروج از اتحادیه اروپا بوده اند.

منبع: خبرگزاری دانشجو

به "خروج از اتحادیه اروپا تا الان 5.7 میلیارد دلار برای انگلیس آب خورده است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خروج از اتحادیه اروپا تا الان 5.7 میلیارد دلار برای انگلیس آب خورده است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید