دوری کاپیتان تا انتها فصل

به گزارش وبلاگ دشت آبادی، یورگن کلوپ سرمربی تیم فوتبال لیورپول اظهار داشت که مصدومیت جردن هندرسون در بازی اخیر این تیم مقابل برایتون او را تا انتها فصل خانه نشین می نماید. در این بازی که قهرمان زودهنگام لیگ برتر انگلیس با نتیجه 3 بر یک پیروز شد، کاپیتان قرمزپوشان مرسی ساید پس از برخورد با ایوه بیسوما از ناحیه زانو آسیب دید و در نیمه دوم مجبور به ترک میدان شد. ظاهراً مصدومیت او برای مداوا احتیاجی به عمل جراحی ندارد، اما این بازیکن 30 ساله نمی تواند در ادامه فصل به میدان برود.

دوری کاپیتان تا انتها فصل

کلوپ در نشست خبری پیش از بازی فردا شب (شنبه) تیمش مقابل برنلی گفت: در خصوص هندرسون ما بهترین خبر را در میان خبرهای بدی که می شد بشنویم، دریافت کردیم. اینکه مصدومیت او از ناحیه زانوست، اما آنقدر شدید نیست که احتیاج به عمل جراحی داشته باشد. با این حال فصل برای او تمام است، اما من خوشبینم که در شروع فصل آینده همراه ما خواهد بود. او خیلی زود درمان می گردد. مصدومیتش خیلی خفیف نیست، اما خیلی هم بد نیست.

لیورپول در بازی اش مقابل چلسی که یکم تیر در آنفیلد برگزار می گردد، جام قهرمانی لیگ برتر را دریافت خواهد نمود. کلوپ در پاسخ به این سؤال که آیا هندرسون در جشن قهرمانی برای بالای سر بردن جام حضور خواهد داشت، گفت: وقتی هندرسون زمین بازی را ترک کرد ما فوراً فهمیدیم که وضعیتش خوب نیست. در آلمان ما به بازیکنانی مانند هندو جانور می گوییم، چون با همه چیز می جنگد.

سرمربی لیورپول ادامه داد: هندرسون طوری است که اگر درد هم بکشد به شما چیزی نمی گوید. پس وقتی که او درخواست ترک میدان را دارد، یعنی اینکه اتفاقی برایش اتفاق افتاده است که نباید. مصدومیت او پیروزی ما را تلخ کرد. همه با وی ابراز همدردی کردند. با این حال او لایق بالای سر بردن جام است و جام را هم بالای سر خواهد برد. مصدومیت هندرسون عمل جراحی نمی خواهد و این خبر خوبی است. در خصوص مابقی چیزها ما تصمیم خواهیم گرفت. هندو قطعاً جام را بالای سر می برد.

منبع: فرارو

به "دوری کاپیتان تا انتها فصل" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "دوری کاپیتان تا انتها فصل"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید