سرمربی صنعت نفت آبادان: هرکسی جای من بود، 2 میلیارد از باشگاه می خواست، تنهایی له می شوم

به گزارش وبلاگ دشت آبادی، سرمربی صنعت نفت می گوید که این تیم نمی تواند با گروه بزرگی که علیه شان است مقابله کند.

سرمربی صنعت نفت آبادان: هرکسی جای من بود، 2 میلیارد از باشگاه می خواست، تنهایی له می شوم

به گزارش ایسنا، بهنام سراج، سرمربی صنعت نفت آبادان در نشست خبری پیش از ملاقات با شاهین بوشهر اظهار کرد: ما در هفته های گذشته نتوانستیم خدمت وبلاگ دشت آبادی برسیم و به همین دلیل روز خبرنگار را به شما تبریک می گویم. یک عذرخواهی هم از طرفداران واقعی صنعت نفت دارم که در چند هفته گذشته در کنار ما زجر کشیدند و نتایج ضعیف صنعت نفت را تحمل کردند. ما مسائل زیادی داشتیم که اگر جایی برای گفتنش باشد، خیلی ها به ما حق می دهند که این نتایج طبیعی بوده است. ما در پنج، شش بازی گذشته با تیم هایی بازی کردیم که به دنبال کسب سهمیه بودند. انتظار ما آسیایی شدن بود ولی به دلیل عدم تقویت در نیم فصل نمی توانستیم به تمام قدرت وارد مسابقات شویم.

او اضافه کرد: بعضی تیم ها نتایجشان غیر طبیعی بوده است. ما در بازی قبل فهمیدیم که نمی توانیم یازده نفره با عده زیادی بازی کنیم. اگر می دانستیم که قرار است یازده نفره مقابل 30، 40 نفر قرار بگیریم، آماده تر به مسابقات می آمدیم ولی مقابل سپاهان، شهر خودرو و پیکان متوجه شدیم که یازده نفریم مقابل یک گروه عظیم که نمی توانم اسامی شان را بیاورم. من به تنهایی نمی توانم حق صنعت نفت را بگیرم. صفحه هایی به اسم صنعت نفت در فضای مجازی وجود دارند که طرفدار این تیم نیستند و علیه ما مطلب می نویسند. اگر بخواهم راجع به این موضوع صحبت کنم، مثل تف سر بالاست.

سرمربی صنعت نفت ادامه داد: من مجبورم این صحبت ها را بکنم. در این مدت کسی از ما حمایت کرد؟ بازیکنان ما با چه روحیه ای مقابل حریفانشان قرار بگیرند. آیا صدا و سیما به دنبال اتفاقات بازی های ما بوده است؟ شما نگاه کنید، یک اشتباه جلوی سپاهان و استقلال رخ می دهد، یک هفته تمام ایران راجع به آن صحبت می نمایند اما آیا کسی به دنبال حق ما مقابل شهر خودرو، پیکان و سپاهان بوده است؟ ما هم اشتباه داشتیم اما اشتباهات ما مرگ بار نبوده است. قاضی حق اشتباه ندارد. چرا از من هنگام آغاز کارم قسم نامه نخواستند؟ چون اشتباهاتم مرگ بار نیست. داوران هم حکم قاضی را دارند و نباید به هر قیمتی اشتباه نمایند. متاسفانه بعضی داوران ما قیمت پیدا کردند و قیمت ها نتایج را رقم می زند. من چقدر می توانم مقابل این قضیه سکوت کنم؟ یکی بیاید و حق صنعت نفت را بگیرد. من به تنهایی نتوانستم حق صنعت نفت را بگیرم. یک نفر مسئول بیاید کنار من تا مسائل صنعت نفت را بگویم و بتوانیم حق این تیم را بگیریم. من تمام مستندات را به آن ها می دهم تا ببینم می توانند یک امتیاز برای من برگردانند؟

سراج درباره ملاقات با شاهین شرح داد: در حال حاضر با شاهین بوشهر بازی داریم. به نتایج این تیم دقت نکنید چون تیم گردن کلفت و خوبی است. من دو، سه بازی قبلی شان را دیدم. آن ها یک مربی کار بلد آوردند. در هر صورت ما محکوم به برد هستیم. من به بازیکنانم گفتم که دو سه هفته باقی مانده را برای دل خودمان بازی کنیم. ما هم قسم شده ایم تا حتی بتوانیم ماشین سازی را در تبریز ببریم. ما دیگر به خاطر هیچ کس فوتبال بازی نمی کنیم چون تنها بودیم. مطمئن باشید ما در این هفته نتیجه می گیریم.

او در ادامه در واکنش به صحبت خبرنگار صداوسیما مبنی بر این که اگر مسئولانی مانند رئیس صدا و سیمای مرکز خوزستان از شما حمایت نمایند و باز هم صنعت نفت نتیجه نگیرد، تکلیف چیست، بیان نمود: منظور من این نیست که رئیس صدا و سیمای آبادان کنار ما باشد. من می گویم که آدم های بانفوذ بیایند و یک گروه عظیم شویم تا ببینم می توانند از فدراسیون فوتبال یک امتیاز بگیرند یا نه. چه انتظاری از ما دارند؟ منظور من تنهایی ام بود. اتفاقا نیم فصل دوم یکی از سال هایی بود که تمام تیم ها از من حمایت کردند. وقتی پشت من نفرات عظیمی باشند، کسی نمی تواند حق من را بخورد. من به تنهایی له می شوم چون چیزی در این فوتبال نیستم. من نه امیر قلعه نویی هستم، نه از علی دایی و علی کریمی عظیم تر هستم. ببینید چه بلایی سر این عظیمان آوردند. پس متوجه شوید که چه بلایی سر بهنام سراج می توانند بیاورند. واقعا در این فوتبال باید تیمی باشید که نتوانند حقتان را بخورند.

سرمربی صنعت نفت درباره حضور ناظران ویژه برای جلوگیری از شرط بندی در هفته های خاتمهی لیگ گفت: من خودم اعتقادی به این مسائل ندارم. من اگر می خواستم این کارها را بکنم شاید سرمربی صنعت نفت نبودم. در این سال ها ندیده اید که یک نفر از نظر اخلاقی از من بد بگوید. من شاید بیرون آدم خوبی نباشم ولی در فوتبال کوشش کردم آدم خوبی باشم. تا روزی که در فوتبال هستم منش ورزشی ام را با میلیاردها عوض نمی کنم که اگر بودم الان میلیاردها تومان دستم بود. من در یک اتاق که متعلق به باشگاه است زندگی می کنم. تمام حق و حقوقم هم همین قراردادی است که از صنعت نفت می گیرم. من جای دراگان 140 هزار دلاری آمدم که حدود 100 هزار دلار از صنعت نفت پول گرفت. اسکوچیچ بسیار مربی خوبی بود و رفیق صمیمی ام است ولی می خواهم از حق خودم دفاع کنم. من جای یک مربی دو میلیاردی آمدم با 170 میلیون تومان قرارداد. شما بروید و ببینید که لیگ دو قراردادها 170 میلیون است؟ من بدون یک ریال اضافه در صنعت نفت کار می کنم که به خاطر عشق به فوتبال و شهرم بود. هر کس دیگری جای من می خواست بیاید، یک میلیارد، دو میلیارد پول می خواست. من دوست داشتم که لیگ تمام شوم و این مسائل را بگویم ولی در بازی قبل به جایی رساندنمان که دیگر نتوانستم سکوت کنم.

سراج در خاتمه اظهار کرد: اگر صنعت نفت به لیگ یک می رفت چه کسی حق این تیم را می گرفت؟ اگر می گویم که سایت ها و رسانه ها از صنعت نفت حمایت نمایند به خاطر خودم نیست. من اگر اینجا نباشم، آن قدر رفیق دارم که من را به تیم های دیگر ببرند اما صنعت نفت چه می گردد؟ وظیفه شماست که از صنعت نفت حمایت کنید. اگر به من فحاشی می کنید، به یک شهر فحاشی کردید. من از خون این شهر هستم.

منبع: عصر ایران

به "سرمربی صنعت نفت آبادان: هرکسی جای من بود، 2 میلیارد از باشگاه می خواست، تنهایی له می شوم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سرمربی صنعت نفت آبادان: هرکسی جای من بود، 2 میلیارد از باشگاه می خواست، تنهایی له می شوم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید