سلطانی فر: تمامی فدراسیون ها موظف به اجرای مصوبات ستاد ملی پیشگیری و مقابله با کرونا هستند، برای برگزاری مسابقات تابع وزارت بهداشت هستیم

به گزارش وبلاگ دشت آبادی، وزیر ورزش و جوانان گفت: خوشبختانه اخبار خوبی از کنترل و پیشگیری از کرونا در محیط ها و باشگاه های ورزشی شنیدیم و امیدوارم با دقت، سرعت و همکاری همه دست اندرکاران و مدیران ورزشی تمامی دستورات و برنامه های ستاد پیشگیری مقابله با ویروس کرونا پیاده گردد.

سلطانی فر: تمامی فدراسیون ها موظف به اجرای مصوبات ستاد ملی پیشگیری و مقابله با کرونا هستند، برای برگزاری مسابقات تابع وزارت بهداشت هستیم

به گزارش وبلاگ دشت آبادی و به نقل از پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان، مسعود سلطانی فر با تشکر از کوشش های فدراسیون پزشکی ورزشی و مجموعه ستاد ملی پیشگیری و مقابله با ویروس کرونا در ورزش کشور گفت: خوشبختانه از ابتدای شیوع این ویروس با تصمیماتی که در ستاد وزارتخانه گرفته شد با همکاری و همیاری با وزارت بهداشت و ستاد ملی مقابله با ویروس کرونا در مجموعه ورزش کشور با موضوع فدراسیون پزشکی ورزشی راه اندازی شد.

وزیر ورزش و جوانان گفت: خوشبختانه اخبار خوبی از کنترل و پیشگیری از کرونا در محیط ها و باشگاه های ورزشی شنیدیم و امیدوارم با دقت و سرعت و همکاری تمام دست اندرکاران و مدیران ورزشی تمامی دستورات و برنامه های ستاد پیشگیری مقابله با ویروس کرونا پیاده گردد.

مسعود سلطانی فر تأکید کرد : تمامی ادارات کل استان ها، فدراسیون ها و هیئت های ورزشی موظف به اجرای مصوبات ستاد ملی پیشگیری و مقابله با ویروس کرونا هستند و نباید کوتاهی صورت بگیرد.

وزیر ورزش و جوانان درباره ادامه مسابقات لیگ برتر تیم های مختلف گفت: ما تابع مصوبات وزارت بهداشت و تصمیمات ستاد ملی کشوری هستیم و تأکید وزارت بهداشت برگزاری مسابقات لیگ برتر بدون حضور تماشاگر است.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "سلطانی فر: تمامی فدراسیون ها موظف به اجرای مصوبات ستاد ملی پیشگیری و مقابله با کرونا هستند، برای برگزاری مسابقات تابع وزارت بهداشت هستیم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سلطانی فر: تمامی فدراسیون ها موظف به اجرای مصوبات ستاد ملی پیشگیری و مقابله با کرونا هستند، برای برگزاری مسابقات تابع وزارت بهداشت هستیم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید