شهادت یک تن و مجروح شدن سه کودک در حمله ائتلاف سعودی به یمن

به گزارش وبلاگ دشت آبادی، مزدوران ائتلاف سعودی با حمله به یکی از مناطق غربی یمن جان یک شهروند یمنی را گرفتند و سه کودک را زخمی کردند.

شهادت یک تن و مجروح شدن سه کودک در حمله ائتلاف سعودی به یمن

به گزارش گروه بین الملل وبلاگ دشت آبادی، در ادامه حملات ائتلاف سعودی به شهرهای یمن، دیشب، مزدوران ائتلاف با حمله به ناحیه صاله در استان تعز (غرب یمن)، جان یک شهروند یمنی را گرفتند و سه کودک را زخمی کردند.

به گزارش وبگاه خبری انصار الله، یک منبع امنیتی در ارتباط با این حمله گزارش کرد که مزدوران ائتلاف منطقه مسکونی السلال را در ناحیه صاله هدف قرار دادند که به دنبال این حمله، یک خانه خسارت دید، سه تن بشدت زخمی شدند و یک تن دیگر به شهادت رسید.

در همین ارتباط، وبگاه خبری شبکه المسیره گزارش کرد، امروز (دوشنبه)، به دنبال حمله نیروهای ائتلاف سعودی به الحدیده (غرب یمن)، یک شهروند یمنی کشته و دو تن دیگر زخمی شدند.

دیرو (یکشنبه) نیز منابع یمنی گزارش دادند که ائتلاف متجاوز سعودی در 24 ساعت گذشته با حمله به سه استان یمن، چهار نفر را شهید و شش نفر را زخمی نموده است (جزئیات بیشتر).

در همین ارتباط، نماینده وزارت آموزش و پرورش یمن با بیان اینکه ائتلاف سعودی به هدف قرار دادن بخش آموزش روی آورده ، گزارش کرد که بیش از سه هزار تأسیسات آموزشی در حملات ائتلاف سعودی خسارت دیده است (جزئیات بیشتر).

ص

منبع: خبرگزاری فارس

به "شهادت یک تن و مجروح شدن سه کودک در حمله ائتلاف سعودی به یمن" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "شهادت یک تن و مجروح شدن سه کودک در حمله ائتلاف سعودی به یمن"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید