قربانیان جدید کرونا در بوشهر از 56 روزه تا 93 ساله

به گزارش وبلاگ دشت آبادی، دبیر ستاد مبارزه با کرونا در استان بوشهر گفت: 9 نفر به فهرست فوتی های کرونا افزوده شدند که از نوزاد 56 روزه تا فرد 93 ساله در میان آن ها دیده می گردد.

قربانیان جدید کرونا در بوشهر از 56 روزه تا 93 ساله

به گزارش از ، سعید کشمیری دبیر ستاد مبارزه با کرونا در استان بوشهر اعلام کرد: در 24 ساعت گذشته 67 بیمار در بخش های کرونایی بیمارستان های استان بستری شده اند و اکنون 315 بیمار در این بخش ها به سر می برند.

او با بیان اینکه ابتلای 168 نفر از بیماران بستری به کرونا قطعی است، اضافه کرد: در 24 ساعت گذشته 56 نفر از بیماران بستری در بخش های کرونایی با حال خوب از بیمارستان مرخص شده اند که از این تعداد 32 مورد مثبت قطعی بوده اند.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر با اشاره به اینکه 9 نفر به فهرست فوتی های کرونا اضافه کرده شدند، گفت: یک نفر از هم استانی ها یکشنبه، دو نفر دوشنبه، پنج نفر نیز سه شنبه و یک نفر نیز 12 تیر فوت شده اند که آزمایش کرونای آن ها امروز مثبت اعلام شده است. یکی از موارد فوتی نوزاد 56 روزه بود که عفونت خون داشت و بقیه در رده سنی 33 (سابقه نارسایی کلیه، دیابت و دیالیز) تا 93 سال هستند.

کشمیری بابیان اینکه هم اکنون 50 نفر در بخش مراقبت های ویژه بستری هستند، بیان کرد: از این تعداد 19 نفر با یاری دستگاه نفس می کشند.

ک

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

به "قربانیان جدید کرونا در بوشهر از 56 روزه تا 93 ساله" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "قربانیان جدید کرونا در بوشهر از 56 روزه تا 93 ساله"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید