قیمت عجیب و غریب میوه های نوبرانه، گیلاس 148 هزار تومان!

به گزارش وبلاگ دشت آبادی، میوه های نوبرانه قیمت های عجیب و غریبی از خود به جای گذاشته اند، به طوری که هر کیلوگرم گیلاس به قیمت 148 هزار تومان و معادل یارانه نقدی یک خانوار چهار نفره به فروش می رسد.

قیمت عجیب و غریب میوه های نوبرانه، گیلاس 148 هزار تومان!

به گزارش وبلاگ دشت آبادی به نقل از خبرگزاری تسنیم ، قیمت میوه های نوبرانه این روز ها رکوردهای عجیبی از خود به جا گذاشته است به طوری که زرد آلود با قیمت های نظیر 25 هزار تومان و 60 هزار تومان، توت فرنگی 25 هزار تومان و 59هزار تومان و گیلاس به قیمت 148 هزار تومان به فروش می رسد.

میادین میوه و تره بار روزهای 14 و 15 خرداد باز هستند

بنابراین گزارش قیمت هر کیلوگرم گوجه سبز برقان که در اوابل ورود به بازار به قیمت های نظیر هر کیلوگرم 50 تا 80 هزار تومان به فروش می رسید این روز ها قیمت آن به 5 هزار تومان تا 22 هزار تومان کاهش یافته است.

در میان میوه های تابستانه همچنین هر کیلوگرم توت سفید 6 تا 9 هزار تومان، هلو با قیمت های نظیر 25 هزار تومان، 30 هزار تومان در بازار به فروش می رسد.

بنابراین گزارش میدانی هر کیلوگرم هندوانه براساس درجه کیفی در تهران به قیمت 2 تا 3 هزار و 500 تومان، انواع ملون، گرمک، طالبی و دستمبو 5 تا 7 هزار تومان و طالبی شاه پسند 5 تا 12 هزار تومان به فروش می رسد.

منبع: جام جم آنلاین

به "قیمت عجیب و غریب میوه های نوبرانه، گیلاس 148 هزار تومان!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "قیمت عجیب و غریب میوه های نوبرانه، گیلاس 148 هزار تومان!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید