مجازات نگهداری شوکر و اسپری فلفل

به گزارش وبلاگ دشت آبادی، بر اساس قانون اگر فردی به صورت غیر قانونی اسپری فلفل یا شوکر نگهداری کند باید به حبس برود و مجازات قانونی آن را طی کند.

مجازات نگهداری شوکر و اسپری فلفل

بسیاری از افراد برای دفاع از خود اقدام به نگهداری شوکر و اسپری فلفل می نمایند و به وسیله این وسایل برای دفاع از خود اقدامات لازم را به عمل می آورند. اما بر اساس قانون، نگهداری غیر مجاز این وسایل حتی اگر به قصد دفاع از خود باشد جرم به حساب می آید و برای آن مجازات قانونی در نظر گرفته شده است. در این نوشتار به آنالیز این جرم مجازات آن از منظر قانون پرداخته شده است. در ادامه با وبلاگ دشت آبادی همراه باشید.

مجازات پاشیدن اسپری فلفل

طبق قانون اگر فردی به صورت غیر قانونی اسپری فلفل یا شوکر نگهداری کند باید به حبس برود و مجازات قانونی آن را طی کند. در واقع اگر فردی اسپری فلفل را به طور غیر مجاز نگهداری کند، به 6 ماه تا 2 سال حبس محکوم می گردد و در صورت محرز بودن این موضوع باید این مجازات را طی کند.

مجازات نگهداری شوکر

نگهداری و حمل غیر قانونی شوکر از 91 روز تا 6 ماه حبس دارد و فرد خاطی باید این مجازات را طی کند. به همین دلیل به افراد توصیه می گردد از نگهداری غیر قانونی این گونه وسایل خودداری نمایند.

پیشنهاد مطالعه : برای آشنایی بیشتر با مجازات هایی که در قانون برای افراد معین شده انواع مجازات در قانون جدید را مطالعه کنید.

منبع: پیام دلتا

به "مجازات نگهداری شوکر و اسپری فلفل" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مجازات نگهداری شوکر و اسپری فلفل"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید