مدیر کل دفتر تعاونی های خدماتی وزارت کار اطلاع داد: بیست و سومین شرکت تعاونی سهامی عام کشور تشکیل شد

به گزارش وبلاگ دشت آبادی، مدیر کل دفتر تعاونی های خدماتی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی از تشکیل بیست و سومین شرکت تعاونی سهامی عام کشور، با موضوع فعالیت فراوری برق اطلاع داد.

مدیر کل دفتر تعاونی های خدماتی وزارت کار اطلاع داد: بیست و سومین شرکت تعاونی سهامی عام کشور تشکیل شد

به گزارش مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی، علیرضا ناطقی از تشکیل بیست و سومین شرکت تعاونی سهامی عام کشور، در شهر یزد، با نام شرکت کارکنان نیروگاه یزد (تعاونی سهامی عام) در اداره ثبت شرکت ها و موسسات غیر تجاری یزد، اطلاع داد.

وی اضافه کرد: این شرکت تعاونی با تغییر ماهیت حقوقی خود به شرکت تعاونی سهامی عام تبدیل شده است.

وی با اشاره به نقش شرکت های تعاونی سهامی عام در یاری به توسعه بخش تعاونی اقتصاد کشور خاطر نشان کرد: شرکت کارکنان نیروگاه یزد با سرمایه 235 میلیارد ریال، با تعداد 833 نفر سهام دار حقیقی و یک سهامدار حقوقی، پیروز به ایجاد شغل برای 30 نفر شده است.

ناطقی گفت: تا به امروز تعداد 23 شرکت تعاونی سهامی عام در 9 استان کشور به ثبت رسیده است که دارای 75596 نفر سهام دار متشکل از تعداد 75379 عضو حقیقی و 217 عضو حقوقی و تعداد 4053 نفر اشتغالزایی و سرمایه ای بالغ بر 5041 میلیارد ریال است.

منبع: خبرگزاری آریا

به "مدیر کل دفتر تعاونی های خدماتی وزارت کار اطلاع داد: بیست و سومین شرکت تعاونی سهامی عام کشور تشکیل شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مدیر کل دفتر تعاونی های خدماتی وزارت کار اطلاع داد: بیست و سومین شرکت تعاونی سهامی عام کشور تشکیل شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید