فرهنگ و هنر

پلمب سه واحد مجتمع بین راهی متخلف در زنجان

مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی زنجان از پلمب سه واحد مجتمع بین راهی متخلف اطلاع داد.

28 شهریور 1399

اقبال بازار کتاب به یادداشت های شیطان

به گزارش خبرنگاران موسسه انتشارات علمی و فرهنگی دومین گزارش از پرفروش ترین آثار داستانی و غیر داستانی خود در سال جاری را منتشر کرد.

27 شهریور 1399

محوطه سازی منطقه پوراز در شهرستان کیار تکمیل شد

معاون میراث فرهنگی چهارمحال و بختیاری گفت: محوطه سازی منطقه گردشگری پوراز در شهرستان کیار تکمیل شد.

23 شهریور 1399

پرویز پرستویی نباید حرف بزند؟!

می گویند از آن سلبریتی های بی غم است که اوقات بی کاری اش را لم می دهد و استوری می گذارد؛ آن هم بدون این که بداند مردم چه دردی می کشند! از آن بدتر این که درباره همه چیز هم حرف می زند؛ از سینما و تلویزیون گرفته تا سیاست و اقتصاد. منتقدانش به تازگی از اظهار نظر...

23 شهریور 1399

خبرنگاران فرماندار رشت:بافت روستا باید با نماهای روستایی حفظ گردد

رشت - خبرنگاران - فرماندار رشت با بیان اینکه ما نمی خواهیم نمای روستاها را تبدیل به شهر کنیم، گفت: بافت روستاهای این شهرستان را باید با معماری و نشانه ها و نمادهای روستایی حفظ کنیم.

13 شهریور 1399

راست گفتار: تناسبی بین خودم و سینمای ایران نمی بینم!

کاظم راست گفتار تهیه کننده و کارگردان سینما ضمن اشاره به شرایط فراوری فیلم جدیدش با عنوان مسافر اعلام کرد که تناسبی بین خودش و سینمای ایران نمی بیند.

11 شهریور 1399

220 پروژه گردشگری تا خاتمه سال جاری افتتاح می گردد

وزیر میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی در حاشیه افتتاح هتل 5ستاره میزبان بابلسر از افتتاح 220 پروژه بخش گردشگری که دارای پیشرفت بالایی هستند، تا خاتمه سال اطلاع داد.

9 شهریور 1399

ایرانی ها از پتانسیل اینترنت استفاده نمی نمایند

یافته های موج دوم نظرسنجی پژوهشگاه فرهنگ، هنر و ارتباطات با عنوان آنالیز دیدگاه مردم درخصوص کرونا منتشر شد که بر اساس آن حدود 67 درصد مردم گفتگوهای زنده اینستاگرامی چهره های شاخص را تماشا نمی نمایند و 33 درصد نیز به ترتیب از افزایش تماشای این شبکه اجتماعی،...

5 شهریور 1399

برخورد پلیس با تفاخر با ماشین های لوکس و گران قیمت

مراسم تکریم و معارفه رئیس پلیس هدایت و رانندگی پایتخت با حضور سردار حسین رحیمی فرمانده انتظامی پایتخت، سردار سید کمال هادیانفر رئیس پلیس راهور ناجا و جمعی دیگر از مقامات و مسؤولان لشکری و کشوری در سالن آمفی تئاتر ستاد پلیس راهور پایتخت برگزار گردید.

31 مرداد 1399

قیمت انواع گوشی موبایل، امروز 31 خرداد 99

قیمت گوشی های موبایل موجود در بازار مورخ شنبه 31 خرداد 1399 را مشاهده می کنید.

30 مرداد 1399

ورود گرگ سفید و جنگلبان به کتابفروشی ها

به گزارش خبرنگار خبرنگاران در سمنان، نویسنده این مجموعه داستانی زینب حبیبی است و تکنیک آثار کتاب نیز به سبک دودلینگ (خط و بافت) انجام و تصویرسازی این مجموعه هم در 25 فریم تهیه شده است.

27 مرداد 1399

سرویس جدید گوگل: Keen - برای کسانی که می خواهند یک دغدغه را به یاری هوش مصنوعی گوگل همواره دنبال نمایند

گوگل سابقه بدی در تاسیس سرویس های با ایده نامشخص داشته و باز سابقه بدی در ناامید شدن بی دلیل و بستن سرویس های پیروز مثل گوگل ریدر دارد. بنابراین طبیعی موقع معرفی یک سرویس جدید توسط گوگل، در وهله نخست اندکی بدبین باشیم!

26 مرداد 1399

خبرنگاران نمایشگاه صنایع دستی کشور در فردیس گشایش یافت

کرج-خبرنگاران- نمایشگاه صنایع دستی و سوغات کشور عصر دوشنبه با حضور مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان البرز در پارک تندرستی شهر شهر فردیس گشایش یافت.

23 مرداد 1399

تکمیل روشنایی محور گردشگری آق سو کلاله در استان گلستان

مسئول دفتر فنی اداره کل گلستان از اتمام عملیات اجرایی تکمیل روشنایی محور گردشگری آق سو کلاله با اعتبار دو میلیارد و 297 میلیون ریال اطلاع داد.

22 مرداد 1399

فرهادی برای قهرمان مجوز گرفت، مهدویان سراغ شیشلیک می رود

مجوزهای تازه سازمان سینمایی برای ساخت هشت فیلم سینمایی در حالی صادر شد که شورای ساخت موافقت خود با فعالیت 7 تهیه کننده جدید در سینما و شبکه نمایش خانگی را هم بیان نمود.

16 مرداد 1399

فعالیت 20هزار نفر از جمعیت روستایی و عشایری لرستان در تولیدات صنایع دستی

مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی لرستان گفت: 20هزار نفر از جمعیت روستایی و عشایری استان در رشته های صنایع دستی فعال هستند.

7 مرداد 1399

ادامه تصویربرداری سلمان بعد از رمضان

تصویربرداری سریال سلمان فارسی، بعد از ماه مبارک رمضان در شهرک سینمایی نور ادامه خواهد یافت و بخش های تازه ای از فصل بیزانس سریال در این شهرک، تصویربرداری می شود.

31 تیر 1399

کارنامه خیام پژوهی درسال 1398

خبرنگاران-علی اصغر محمدخانی: هرساله، روزهای بزرگداشت شاعران و بزرگان فرهنگ ایران زمین، فرصت مناسبی فراهم می نماید تا کارنامه آن شاعر در یک سال گذشته درحوزه نشر و علاقه مخاطبان ارزیابی و چشم انداز آینده معین گردد.

21 تیر 1399

تاریخ ایران از پارینه سنگی تا 88 ، کجا بودیم و چگونه به اینجا رسیده ایم؟

تاریخ ایران؛ پژوهش آکسفورد کتابی است درباره تاریخ سیاسی و اجتماعی ایران که از دوره پارینه سنگی آغاز می شود و در کمتر از 500 صفحه، تمام دوره ها را تا سال 1388 شمسی پوشش می دهد.

18 تیر 1399

داستان اعتماد؛ روایتی از خیانت های دولت آمریکا به مردم ایران

خبرنگاران: مرکز سفیرفیلم با انتشار مجموعه 6 قسمتی موشن گرافیک داستان اعتماد به روایت تجربه اعتماد ملت ایران به دولت آمریکا در برهه های مختلف تاریخی می پردازد.

8 تیر 1399
تعداد: (38)