اخبار اقتصادی

(تصاویر) کشف اسکلت بانوی اشکانی در تپه اشرف اصفهان

یک اسکلت بانوی اشکانی به قدمت دو هزار سال در عملیات نجات بخشی آثار تاریخی شمال تپه تاریخی اشرف اصفهان کشف شد.

26 شهریور 1399

خبرنگاران کشف خودروهای احتکاری و دستگیری تخریب کنندگان جنگل در آستارا

آستارا - خبرنگاران - ماموران نیروی انتظامی آستارا چهار دستگاه خودرو احتکاری را در یک پارکینگ کشف و ماموران یگان حفاظت منابع طبیعی این شهرستان، 2 نفر را به اتهام ساخت کوره و سوزاندن درختان جنگلی دستگیر کردند.

24 شهریور 1399

پرویز پرستویی نباید حرف بزند؟!

می گویند از آن سلبریتی های بی غم است که اوقات بی کاری اش را لم می دهد و استوری می گذارد؛ آن هم بدون این که بداند مردم چه دردی می کشند! از آن بدتر این که درباره همه چیز هم حرف می زند؛ از سینما و تلویزیون گرفته تا سیاست و اقتصاد. منتقدانش به تازگی از اظهار نظر...

23 شهریور 1399

پرداخت وام ودیعه 100 میلیونی به مستأجران تکذیب شد

وزارت راه و شهرسازی اعلام نمود: طرح ارائه تسهیلات ودیعه به مستأجران در بانک مرکزی، در حال آنالیز و رقم آن هنوز تعیین نشده است.

21 شهریور 1399

برطرف اختلافات حقوقی شرکت های دانش بنیان سرعت می گیرد

رئیس مرکز شرکت ها و موسسات دانش بنیان با اشاره به راه اندازی مرکز مصالحه و ارجاع به داوری شرکت های دانش بنیان، گفت: این مرکز انواع اختلافات تجاری و حقوقی شرکت های دانش بنیان و فناور را برطرف می نماید.

21 شهریور 1399

قیمت نفت افزایش یافت

قیمت هر بشکه نفت با 60 سنت افزایش 40.32 دلار فروخته شد.

14 شهریور 1399

فعالیت300متخصص ایرانی خارج ازکشور درشرکتهای دانش بنیان

معاونت علمی و فناوری گفت 300 محقق مقیم خارج در حال حاضر در شرکتهای دانش بنیان مشغول فعالیت هستند.

13 شهریور 1399

وزارت راه و شهرسازی: مالک نمی تواند مستاجر را بیرون کند!

معاون وزیر راه و شهرسازی گفت: با توجه به مصوبه ستاد ملی کرونا، اگر مالک بخواهد بیش از سقف مشخص شده، اجاره بها را افزایش دهد مستاجر می تواند نپذیرد و صاحبخانه حق اخراج او را ندارد.

9 شهریور 1399

220 پروژه گردشگری تا خاتمه سال جاری افتتاح می گردد

وزیر میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی در حاشیه افتتاح هتل 5ستاره میزبان بابلسر از افتتاح 220 پروژه بخش گردشگری که دارای پیشرفت بالایی هستند، تا خاتمه سال اطلاع داد.

9 شهریور 1399

اکبری: دولت پاسِ گل به خودی به ترکمنستان داد، جریمه 2 میلیارد دلاری شیخ الوزرا به پای ضعفا!

مدیر گروه نفت اندیشکده تحلیلگران انرژی گفت: دولت آقای روحانی هزینه ای سنگین بر کشور چه به لحاظ جریمه و چه به لحاظ از دست دادن عواید قبل و بعد واردات و صادرات گاز ترکمنستان به کشور های منطقه به ایران وارد کرد.

7 شهریور 1399

خبرنگاران مربی ماشین سازی: داور پنالتی واضح ما را نگرفت

اهواز - خبرنگاران - مربی تیم فوتبال ماشین سازی تبریز گفت: داور در دقیقه 85 پنالتی واضح ما را نگرفت و باعث شد که ما نتوانیم از این ملاقات امتیاز کسب کنیم.

6 شهریور 1399

خبرنگاران 90 درصد از واحدهای صنفی بوشهر پروتکل های بهداشتی را رعایت می کنند

بوشهر- خبرنگاران- رئیس اتاق اصناف بوشهر گفت: بازرسی مداوم از فعالیت اصناف در استان بوشهر از ابتدای ابلاغ پروتکل ها، نشان می دهد که 90 درصد از این واحدهای صنفی پروتکل های بهداشتی را رعایت می کنند.

4 شهریور 1399

تمدید مهلت پرداخت باشگاه پرسپولیس به بشار رسن

به گزارش خبرنگاران، باشگاه پرسپولیس قصد داشت طلب بشار رسن را پس از دریافت قسط سوم متمم قرارداد خود با کارگزاری برند این باشگاه پرداخت کند اما عدم واریز پول به حساب سرخپوشان مانع از این اتفاق شد.

1 شهریور 1399

ماهاتیر محمد: انتخاب مجدد ترامپ فاجعه آمیز خواهد بود

نخست وزیر سابق مالزی در مصاحبه ای از جو بایدن، کاندیدای دموکرات ها در انتخابات ریاست جمهوری 2020 آمریکا حمایت کرده و گفت: انتخاب مجدد ترامپ به عنوان رئیس جمهوری ایالات متحده نتیجه ای جز یک فاجعه در پی نخواهد داشت.

25 مرداد 1399

کرک شتر در جهت صادرات قرار گرفت

مدیر امور دام جهاد کشاورزی استان اصفهان گفت:از دیرباز در شهرستان نائین از کرک شتر در عبابافی استفاده می شد که امروزه ارزش صادراتی پیدا کرده است.

22 مرداد 1399

سلطانی فر: اولویت اصلی سلامتی ورزشکاران است

به گزارش خبرنگاران و به نقل از پایگاه خبری وزارت ورزش، ستاد عالی بازی های المپیک و آسیایی امروز با حضور وزیر ورزش، روسای دو کمیته ملی المپیک و پارالمپیک، دبیران آنها و معاونان وزارت ورزش در محل این وزارتخانه برگزار گردید.

18 مرداد 1399

سوابق شکنجه های پلیس مینیاپولیس فاش شد

فارس نوشت: با توجه به گزارش های به دست آمده از پلیس شهر مینیاپولیس، افسران پلیس این شهر، از پنج سال گذشته 44 بار افراد مختلف را با فشار بر گردن آنها بیهوش کرده اند.

13 مرداد 1399

دعوت نامه و کارت سهام عدالت تعاونی ها نامعتبر است

علایی گفت: اطلاعات سازمان خصوصی سازی ملاک عمل است و دعوت نامه ها و کارت پرس شده سهام عدالت تعاونی ها نامعتبر است.

12 مرداد 1399

تمدید بخشودگی سود و جرایم تسهیلات زیر 100 میلیون تومان

بخشودگی سود و جرایم تسهیلات زیر 100 میلیون تومان صرفا تا انتها خرداد از سوی بانک مرکزی تمدید شد.

11 مرداد 1399

برقراری دالان نرخ سود در بازار بین بانکی

به گزارش خبرنگاران، بانک مرکزی در راستای تکمیل سازوکار عملیاتی اجرای سیاست های پولی در چارچوب هدف گذاری تورم، امکان سپرده گذاری بانک ها و موسسات اعتباری غیربانکی نزد خود و اعطای اعتبار در قبال اخذ وثیقه به بانک ها را در چارچوب اختیارات واگذارشده از...

10 مرداد 1399
تعداد: (56)