اخبار سیاسی

پلمب سه واحد مجتمع بین راهی متخلف در زنجان

مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی زنجان از پلمب سه واحد مجتمع بین راهی متخلف اطلاع داد.

28 شهریور 1399

خبرنگاران ترامپ چگونه استفاده از توییتر را توجیه می نماید؟

تهران- خبرنگاران- دونالد ترامپ رییس جمهوری آمریکا توییت کردن را راه مقابله با رسانه ها می داند و می گوید اگر رسانه ها صادق باشند و علیه او اخبار جعلی منتشر نکنند، از توییتر استفاده نمی کند.

28 شهریور 1399

پرویز پرستویی نباید حرف بزند؟!

می گویند از آن سلبریتی های بی غم است که اوقات بی کاری اش را لم می دهد و استوری می گذارد؛ آن هم بدون این که بداند مردم چه دردی می کشند! از آن بدتر این که درباره همه چیز هم حرف می زند؛ از سینما و تلویزیون گرفته تا سیاست و اقتصاد. منتقدانش به تازگی از اظهار نظر...

23 شهریور 1399

پرداخت وام ودیعه 100 میلیونی به مستأجران تکذیب شد

وزارت راه و شهرسازی اعلام نمود: طرح ارائه تسهیلات ودیعه به مستأجران در بانک مرکزی، در حال آنالیز و رقم آن هنوز تعیین نشده است.

21 شهریور 1399

الزام رعایت راه حل هایی توسط کاربران قبل از حمله باج افزار Lock Bit

سرهنگ رجبی گفت: کاربران قبل از حمله باج افزار Lock Bit باید یکسری راه چاره های امنیتی را مدنظر خود قرار دهند.

16 شهریور 1399

خبرنگاران فرماندهان آمریکایی رویکرد خود را از مواضع نژادپرستانه ترامپ جدا کردند

تهران-خبرنگاران- فرماندهان عالی رتبه پنتاگون در پی قتل جورج فلوید به دست پلیس سفیدپوست که اعتراض های سراسری علیه نژادپرستی در آمریکا را وارد چهارمین هفته خود نموده است، باهدف دلجویی از نظامیان آمریکایی سیاهپوست و بدون منتظر ماندن دستوری از ترامپ، شخصا...

15 شهریور 1399

وزارت راه و شهرسازی: مالک نمی تواند مستاجر را بیرون کند!

معاون وزیر راه و شهرسازی گفت: با توجه به مصوبه ستاد ملی کرونا، اگر مالک بخواهد بیش از سقف مشخص شده، اجاره بها را افزایش دهد مستاجر می تواند نپذیرد و صاحبخانه حق اخراج او را ندارد.

9 شهریور 1399

220 پروژه گردشگری تا خاتمه سال جاری افتتاح می گردد

وزیر میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی در حاشیه افتتاح هتل 5ستاره میزبان بابلسر از افتتاح 220 پروژه بخش گردشگری که دارای پیشرفت بالایی هستند، تا خاتمه سال اطلاع داد.

9 شهریور 1399

اکبری: دولت پاسِ گل به خودی به ترکمنستان داد، جریمه 2 میلیارد دلاری شیخ الوزرا به پای ضعفا!

مدیر گروه نفت اندیشکده تحلیلگران انرژی گفت: دولت آقای روحانی هزینه ای سنگین بر کشور چه به لحاظ جریمه و چه به لحاظ از دست دادن عواید قبل و بعد واردات و صادرات گاز ترکمنستان به کشور های منطقه به ایران وارد کرد.

7 شهریور 1399

خبرنگاران اندونزی و مالزی به دلیل شیوع کرونا سال جاری زائر حج ندارند

تهران - خبرنگاران - اندونزی و مالزی در بحبوحه شیوع جهانی کرونا تصمیم گرفتند که سال جاری هیچ زائری را برای شرکت در مراسم حج تمتع به عربستان اعزام نکنند؛ این درحالی است که عربستان نیز در حال آنالیز احتمال لغو مراسم حج برای اولین بار در تاریخ است.

29 مرداد 1399

شوک به فوتبال با انصراف 7 تیم از لیگ

در شرایطی که با پایان دوران قرنطینه، تمام مشاغل بازگشایی شده اند و با بازگشت زندگی مردم به شرایط عادی مبارزه با کرونا ادامه دارد، بخش قابل توجهی از جامعه فوتبال هنوز خودشان را تافته جدابافته می دانند.

28 مرداد 1399

ماهاتیر محمد: انتخاب مجدد ترامپ فاجعه آمیز خواهد بود

نخست وزیر سابق مالزی در مصاحبه ای از جو بایدن، کاندیدای دموکرات ها در انتخابات ریاست جمهوری 2020 آمریکا حمایت کرده و گفت: انتخاب مجدد ترامپ به عنوان رئیس جمهوری ایالات متحده نتیجه ای جز یک فاجعه در پی نخواهد داشت.

25 مرداد 1399

سلطانی فر: اولویت اصلی سلامتی ورزشکاران است

به گزارش خبرنگاران و به نقل از پایگاه خبری وزارت ورزش، ستاد عالی بازی های المپیک و آسیایی امروز با حضور وزیر ورزش، روسای دو کمیته ملی المپیک و پارالمپیک، دبیران آنها و معاونان وزارت ورزش در محل این وزارتخانه برگزار گردید.

18 مرداد 1399

ژن خوب در فوتبال می تازد

عبارت ژن خوب فقط یک بهانه بود، بهانه ای برای اینکه نوگل های عرصه های مختلف سیاسی و اجتماعی و فرهنگی و البته ورزشی به خوبی خود را نشان بدهند.

15 مرداد 1399

واکنش رهبران سیلیکون ولی به اعتراضات در آمریکا

مدیران سیلیکون ولی نیز مانند بسیاری از شخصیت های مهم در واکنش به اعتراضات در آمریکا علیه تبعیض نژادی و نابرابری که پس از قتل جورج فلوید، مرد سیاه پوست اهل شهر مینیاپولیس، رخ داد بیانیه هایی را صادر نموده اند که در آن هم بستگی خود با اعتراضات نسبت به نژاد...

13 مرداد 1399

برقراری دالان نرخ سود در بازار بین بانکی

به گزارش خبرنگاران، بانک مرکزی در راستای تکمیل سازوکار عملیاتی اجرای سیاست های پولی در چارچوب هدف گذاری تورم، امکان سپرده گذاری بانک ها و موسسات اعتباری غیربانکی نزد خود و اعطای اعتبار در قبال اخذ وثیقه به بانک ها را در چارچوب اختیارات واگذارشده از...

10 مرداد 1399

جزئیات واگذاری بسته 50 میلیونی به استارت آپهای آسیب دیده از کرونا

به گزارش خبرنگاران، امیر ناظمی در مراسم رونمایی از این طرح حمایتی که با حضور رئیس جمهور برگزارشد، گفت: نسبت به سال 92، ضریب نفوذ اقتصاد دیجیتال در کشور 4 برابر، ظرفیت شبکه ترافیکی 30 برابر و رشد تعداد اپلیکیشن ها حدود 700 برابر شده است. این به معنی ایجاد جنبش...

9 مرداد 1399

توافق پوتین و الکاظمی برای هماهنگی بیشتر در راستای ثبات سوریه

رئیس جمهور روسیه و نخست وزیر عراق امروز درخصوص هماهنگی بیشتر در راستای تضمین ثبات طولانی مدت اوضاع سوریه توافق نظر کردند.

6 مرداد 1399

تلفات روزانه کرونا در اسپانیا به کمتر از 100 نفر رسید

وزارت بهداشت اسپانیا از کاهش چشمگیر تلفات ناشی از ابتلا به ویروس کرونا در این کشور خبر داده است.

1 مرداد 1399

نیروهای هادی یک اردوگاه شورای انتقالی جنوب در أبین را به کنترل خود درآوردند

نیروهای دولت مستعفی یمن در ادامه پیشروی به سمت استان أبین، یک اردوگاه وابسته به گروه المجلس الانتقالی الجنوبی (شورای انتقالی جنوب) تحت حمایت امارات را به کنترل خود درآوردند.

22 تیر 1399
تعداد: (50)