ادامه تصویربرداری سلمان بعد از رمضان

به گزارش وبلاگ دشت آبادی، تصویربرداری سریال سلمان فارسی، بعد از ماه مبارک رمضان در شهرک سینمایی نور ادامه خواهد یافت و بخش های تازه ای از فصل بیزانس سریال در این شهرک، تصویربرداری می شود.

ادامه تصویربرداری سلمان بعد از رمضان

به گزارش گروه فرهنگی وبلاگ دشت آبادی به نقل از روابط عمومی سریال، حسین طاهری تهیه کننده سریال سلمان فارسی با بیان مطلبی گفت: طبق برنامه ریزی های انجام شده قرار بود بهار امسال برای ادامه تصویربرداری راهی کشور های دیگر از جمله ترکیه و ارمنستان شویم، اما به علت شیوع ویروس کرونا این سفر به زمان دیگری موکول شد.

طاهری با تأکید بر اینکه ساخت سریال سلمان فارسی، بدون وقفه ادامه دارد به تغییرات ایجاد شده در فرایند تولید این سریال اشاره کرد و گفت: بخش هایی از فصل بیزانس را که قرار بود در ترکیه تصویربرداری کنیم به داخل کشور از جمله شهرک سینمایی نور منتقل کردیم.

تهیه کننده سریال سلمان فارسی با بیان این مطلب که جابه جایی لوکیشن ها، نیاز به برنامه ریزی مجدد داشت و این امر کار بسیار پیچیده و سختی بود تاکید کرد: البته این جابه جایی ها برای پروژه بزرگی مانند سریال سلمان فارسی اجتناب ناپذیر است و همکاران ما با نهایت انعطاف و حرفه ای گری، پروژه را همراهی می کنند تا این اثر فاخر ملی، بدون خلل به راستا ساخت خود ادامه دهد.

طاهری با بیان اینکه تصویربرداری این سریال، بعد از ماه مبارک رمضان در لوکیشن های داخل کشور از جمله شهرک سینمایی نور ادامه خواهد یافت بر رعایت پروتکل های بهداشتی ستاد ملی مبارزه با کرونا در تمام مراحل کار تاکید کرد و گفت: فرایند ساخت سریال سلمان فارسی با رعایت تمام موازین بهداشتی پیش خواهد رفت تا توقفی در زنجیره برنامه ریزی ایجاد نشود.

این سریال فاخر که به زندگی سلمان فارسی، یار ایرانی پیامبر اسلام می پردازد، جدیدترین اثر داوود میرباقری است که تصویربرداری آن از زمستان سال گذشته در شهداد کرمان آغاز شد و سپس در جزیره قشم ادامه یافت. سریال سلمان فارسی به تهیه کنندگی حسین طاهری و به سفارش صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران تحت نظر مرکز سیما فیلم از جمله بزرگترین اثر نمایشی تاریخ کشور محسوب می شود.

منبع: خبرگزاری دانشجو

به "ادامه تصویربرداری سلمان بعد از رمضان" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ادامه تصویربرداری سلمان بعد از رمضان"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید