برخورد پلیس با تفاخر با ماشین های لوکس و گران قیمت

به گزارش وبلاگ دشت آبادی، مراسم تکریم و معارفه رئیس پلیس هدایت و رانندگی پایتخت با حضور سردار حسین رحیمی فرمانده انتظامی پایتخت، سردار سید کمال هادیانفر رئیس پلیس راهور ناجا و جمعی دیگر از مقامات و مسؤولان لشکری و کشوری در سالن آمفی تئاتر ستاد پلیس راهور پایتخت برگزار گردید.

برخورد پلیس با تفاخر با ماشین های لوکس و گران قیمت

به گزارش فارس، سردار سیدکمال هادیانفر رئیس پلیس راهور ناجا گفت: پلیس راهور بیش از 60 خدمت به مردم ارائه می نماید.

وی:گفت ناجا در سال گذشته بیش از 70 میلیون نوع خدمت را ارائه داد که 35 میلیون از این خدمت در قالب 60 خدمتی بود که پلیس راهور ارائه می نماید یعنی می توان گفت که 53 درصد خدماتی که ناجا به 85 میلیون هموطن ارائه داد توسط پلیس راهور اجرا شده است.

سردار هادیانفر به ماموریت اصلی پلیس راهور پرداخت و گفت: مدیریت ترافیک در 217 هزار کیلومتر جاده های کشور که فقط 45 هزار کیلومتر راه اصلی است اهمیت ویژه ای دارد البته از راه های روستایی نباید غافل بود چرا که 13 درصد کشته ها در راه های روستایی است.

وی تسهیل در تردد و ارتقاء ایمنی و کاهش حوادث و سوانح و تلفات را از جمله دیگر مأموریت های اصلی پلیس راهور ناجا دانست.

رئیس پلیس راهور ناجا گفت ما شرایط مطلوبی در تصادفات نداریم اگرچه خیلی کار انجام می گیرد، اما خیلی عقب هستیم و زیبنده نیست که هر ساعت دو نفر جان خود را از دست بدهند.

رئیس پلیس راهور ناجا رعایت حق تقدم با اولویت عابران پیاده، حرکت بین خطوط و ساماندهی توقف و تخلفات ساکن را از جمله موارد مهم و در دستور کار پلیس راهور دانست و بیان کرد: برخورد با تخلفات و مظاهر علنی فساد از جمله سگ گردانی، شیشه دودی، آهنگ و صدا های بلند و تظاهر به تفاخر با ماشین های لوکس و گران قیمت از جمله مواردی است که باید با آن برخورد گردد؛ نباید اجازه داد مظاهر علنی فساد گسترده گردد.

منبع: فرارو

به "برخورد پلیس با تفاخر با ماشین های لوکس و گران قیمت" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "برخورد پلیس با تفاخر با ماشین های لوکس و گران قیمت"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید